Otváracie hodiny - Nové Zámky: Pondelok-Piatok 9:00-11:30 13:00-17:00 Sobota 9:00-12:00 Kolárovo: Utorok-Piatok 12:00-17:00

NASPÄŤ

Canna Cotton
Inovácii neunikne ani príslušenstvo v podobe organickej vaty. Rôzne spôsoby výroby a spracovanie ovplyvňujú vlastnosti ako savosť, odolnosť a podanie chuti. Canna Cotton ide ešte ďalej a k čistej organickej vate pridáva podiel konopného vlákna. Vo výsledku sa tak Canna Cotton skladá z 80% organickej vaty a 20% konopného vlákna. To jej poskytuje omnoho väčšiu odolnosť voči teplu a pripáleniu. Problémy s potiahnutiami nasucho sú teda oproti bežnej vate výrazne minimalizované.
CENA: 5,50€
Cotton Bacon Prime
Prvotriedny výrobca je späť s novou vatou. Cotton Bacon Prime má oproti predchádzajúcej verzii lepšie vlastnosti a až o 33% viac absorbuje e-liquid. Jednotlivé vlákna okamžite nasiaknu náplň nehľadiac na jej zloženie. Perfektné je tiež podanie chuti, tú vie Prime vykúzliť priam prvotriednu. Balenie obsahuje desať 12-centimetrových prúžkov vaty, s ktorými sa ľahko pracuje a dobre sa vkladajú do rôznych atomizérov.

CENA: 6,50€
UD MUJI Koh gen
100% Japonská organická bavlna pre tvorbu vlastných špiráliek = DIY.
UD organickej bavlny sa vyznačujú tou najvyššou kvalitou.
Rozmer 60x80mm

CENA: 1,00€/KUS
Wotofo Profile RDA 6mm
Špeciálne pripravená organická vata od Wotofo. Zabudnite na strihanie, trhanie, rolovanie a ďalšiu prácu s vatou, Wotofo si pre vás pripravilo presne odmerané a dokonale pripravené kúsky vaty, ktoré sú ideálne nielen pre Wotofo Profile RDA. Ide o kvalitnú organickú vatu so skvelou savosťou a verným podaním chuti. Vata nie je bielená, ani inak chemicky ošetrená. Netrápte sa tam, kde nemusíte, uľahčite si prácu.

CENA: 5,00€